Praca w górnictwie - Kopalnie JSW. S.A
Linter Mining Sp. z o. o.
Knurów, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Linter Mining Sp. z o. o. - Solidna firma górnicza z tradycjami przyjmie do pracy pod ziemią pracowników na stanowisku : -pomoc dołowa, -cieśla, -górnik, -ślusarz, -elektromonter, -kombajnista przodkowy, -górnik rabunkarz, -górnik strzałowy, -operator ładowarki, -operator wiertnicy.

oraz osoby dozoru w specjalności : -górniczej, -mechanicznej, -elektrycznej. Poszukujemy osób do obsługi odstawy urobku w kopalniach : -KWK "Knurów", KWK "Szczygłowice".

Oferujemy : -stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, -możliwość pracy w weekendy, -bony żywnościowe o wartości 30 zł / zjazd (na odstawie) oraz 34 zł / zjazd (w przodkach) -możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji zawodowych (bezpłatne kursy, szkolenia) Emeryci mile widziani.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby wykwalifikowane jak i bez doświadczenia. Prosimy o kontakt pod numerem : 720-767-146 Linter Mining sp.

z o. o. ul. 1-go Maja 16F 44-300 Wodzisław Śląski (dzielnica Wilchwy, niedaleko ulicy Jastrzębskiej niedaleko zjazdu na autostradę).

Po umówieniu się na rozmowę kwalifikacyjną prosimy zabrać ze sobą dokumenty aplikacyjne : -CV, -świadectwa ukończenia szkół i kursów, -świadectwa pracy, -dowód osobisty (ewentualnie legitymację emeryta), -numer konta bankowego, -2 małe zdjęcia (jak do dowodu osobistego),

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku