Snowflake Data Engineer (Data&AI)
Accenture
Krakow, Poland
‎23 godz. temu

Snowflake Data Engineer

praca zdalna)

Data & Applied Intelligence to hub technologiczny działający na rynku lokalnym i globalnym, zatrudniający ponad 200 specjalistów w Polsce architektów, inżynierów i analityków, których wiedza i doświadczenie sięgają od architektury analitycznej danych po specjalizację funkcjonalną i sektorową.

Co ważne, nasz zespół szeroko współpracuje bezpośrednio z partnerami technologicznymi (takimi jak Microsoft, AWS, Google, Oracle i Snowflake) wdrażając najnowsze innowacyjne rozwiązania, które dopiero pojawiają się na rynku.

Naszych klientów wspieramy całościowo : od definicji strategii Data & Analytics, po wdrażanie rozwiązań, kończąc na utrzymaniu i rozwoju.

Dotykamy obszaru Data & Analytics holistycznie i adresujemy wszelkie aspekty istotne dla organizacji, które przechodzą transformacje danych.

Nasze zespoły pracują więc w bardzo wielu obszarach takich jak Business Intelligence, Big Data, AI / ML, zaawansowana analityka danych, Data Governance czy definicja modeli operacyjnych dla organizacji Data.

Zapraszamy pasjonatów tematyki hurtowni danych chętnych do nauki nowych narzędzi. Realizujemy projekty z zastosowaniem Snowflake dla klientów z branży dóbr konsumpcyjnych.

Zaangażujesz się w pełny cykl życia projektu (zbieranie wymagań biznesowych, projektowanie systemu, rozwój, testowanie i wdrażanie).

Poszukujemy doświadczonych specjalistów.

Czym będziesz się zajmować?

Zapraszamy Cię do pracy w interdyscyplinarnych zespołach łączących kompetencje techniczne i biznesowe.

Będziesz projektować i wdrażać rozwiązania w zakresie implementacji hurtowni danych począwszy od architektury, procesów ETL, modelowania wielowymiarowego, implementacji baz danych.

Zintegrujesz zestawy danych i przepływy danych przy użyciu różnorodnego, najlepszego w swojej klasie oprogramowania, a także będziesz analizować duże i złożone zbiory danych z różnych źródeł.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku