WEB DEVEOPER – Administrator sklepu Internetowego
LAN-EXPERT
Kalisz, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko administratora sklepu internetowego. Zaznaczamy że współpraca zdalna nie wchodzi w grę.

Wymagania : - Znajomość sytemów CMS PrestaShop, Wordpress - Znajomość HTML5 / CSS3 / jQuery - Znajomość PHP / SQL - Umiejętność posługiwania się Adobe Photoshop -

Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów Oferujemy : - Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja) - Stałą pracę 8h dziennie od poniedziałku do piątku -

Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy typu laptop, telefon - Szkolenia merytoryczne - Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole Obowiązki : -

Dbanie o wygląd sklepu - Wdrażanie nowych modułów - Tworzenie cenników - Integracja sklepu z dystrybutorami - Tworzenie i monitorowanie kampanii reklamowych w google, ceneo itd.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LAN-

EXPERT z siedzibą w Kaliszu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r.

poz. 1182, 1662) . Informujemy, że Administratorem danych jest LAN-EXPERT z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku