Programista PHP (Symfony)
KUBO
Inowrocław. PL
3 d. temu
source : Just Join IT

Dla firmy z branży marketingowej poszukujemy Programisty PHP do nowego projektu związanego z rozwojem wewnętrznej platformy e-commerce, z uwzględnieniem potrzeb biznesowych.

Zadania :

  • Budowa, rozwój i utrzymanie dedykowanych aplikacji i systemów wykorzystywanych w działalności firmy;
  • Testowanie tworzonego kodu, pisanie testów, naprawa błędów;
  • Audytowanie kodu tworzonego przez innych developerów;
  • Uczestnictwo w projektowaniu dokumentacji technicznej (m. in. kod, architektura, funkcjonalność);
  • Dbałość o czystość i jakość kodu (wzorce projektowe, DRY, KISS, SOLID, lintery : PHP CodeSniffer);
  • Współudział w planowaniu harmonogramów (konsultacje, wymiana wiedzy, osadzanie harmonogramów w określonej metodyce pracy).
  • Wymagania :

  • Co najmniej dwuletniego doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP 7.x oraz frameworku Symfony (2 / 3 / 4);
  • Umiejętności programowania obiektowego w architekturze MVC z wykorzystaniem popularnych wzorców projektowych;
  • Umiejętności debugowania / optymalizacji kodu;
  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych (MySQL / PostgreSQL) oraz języka SQL (procedury składowalne, funkcje, wyzwalacze);
  • Umiejętności pracy w środowisku Linux i konfigurowania środowiska programistycznego;
  • Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji Git, znajomości Git Flow;
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji : Gulp, Webpack, NPM scripts;
  • Samodzielności w wykonywaniu zadań, odpowiedzialności za wykonywane prace, pracowitości.
  • Oferujemy :

  • Wynagrodzenie i awanse dostosowane do kompetencji, stażu pracy oraz stanowiska;
  • Elastyczne godziny pracy (istnieje możliwość dopasowania);
  • Swobodną niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do kursów, szkoleń, konferencji dedykowanych branży IT (jesteśmy otwarci na Twoje sugestie);
  • Zwroty za dojazd do pracy dla osób mieszkających poza lokalizacją firmy;
  • Komfortowe warunki pracy : nowoczesny sprzęt komputerowy, dwa monitory, praca z wybranym IDE, wybór systemu operacyjnego (Linux preferowany / Windows);
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz wyjazdy i imprezy integracyjne.
  • Zgłoś tę pracę