pracownik magazynu/pakowacz
Jobman Group Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

OBOWIĄZKI-sortowanie paczek-kompletowanie zamówień.WYMAGANIASzukamy właśnie Ciebie, jeśli : - jesteś dyspozycyjny / a oraz gotowy / a do pracy w godzinach nocnych- potrafisz pracować w zespole- nie brakuje Ci chęci do pracy.

OFERUJEMY- umowę o pracę tymczasową- dojazd do miejsca pracy (Wólka Kosowska) z Dworca Wileńskiego- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród.

DODATKOWE INFORMACJEAplikacje powinny zawierać klauzulę : ’Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko.

Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.’

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku