Młodszy Inżynier - Farma Wiatrowa OZE
ENERGIX POLSKA sp. z o.o.
Banie (pow. gryfiński), zachodniopomorskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Banie (pow. gryfiński)

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie i analiza zdarzeń zaistniałych na farmie wiatrowej
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów
  • Współpraca z głównym inżynierem oraz z operatorem farmy wiatrowy
  • Diagnostyka turbin wiatrowych w systemie SCADA
  • Wsparcie nadzoru prac wykonawców podczas realizacji budowy farmy wiatrowej
  • Nadzór nad pracami podwykonawców Wparcie przy wykonywanie cyklicznych analiz w zakresie utrzymania ruchu stacji WN wraz z infrastrukturą
  • Koordynacja pracy farmy wiatrowej
  • Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP E+D (mile widziane)
  • Wielozadaniowość, nadawanie zleceniom odpowiedniego priorytetu
  • Umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe lub średnie (kierunki techniczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość programów MS Office
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność
  • Prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwojowej branży
  • O nas

    Duża firma w branży energetyki wiatrowej, jest właścicielem farm wiatrowych o łącznej mocy 120 MW, w tym drugiej co do wielkości farmy wiatrowej w Polsce.

    Energix jest również właścicielem portfela projektów farm wiatrowych, które są w budowie o łącznej mocy do 181 MW. Rozwijamy portfolio projektów fotowoltaicznych i wiatrowych o mocy ponad 200 MW.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

    6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).