Ekspedientka
Gabinet
Limanowa, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

poszukujemy pracownika w Limanowej na stanowisko : Ekspedientka Kogo szukamy : Jeśli jesteś otwarta, kreatywna, lubisz pracę z klientem, to praca właśnie dla Ciebie.

 • Opis stanowiska : Organizowanie pracy gabinetu dietetycznego, obsługa kalendarza wizyt, Nawiązywanie współpracy z firmami będącymi źródłem klientów Obsługa klientów Centrum Dietetycznego zgodnie ze standardami firmy Promowanie usług Centrum Dietetycznego Utrzymanie pozytywnych relacji z klientami Dbałość o wygląd i estetykę Centrum Dietetycznego Wymagania : wykształcenie minimum średnie;
 • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem; dobra organizacja pracy własnej; odpowiedzialność / dokładność;
 • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań; wysoka kultura osobista; umiejętność obsługi komputera; mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze Klienta.

  Co Oferujemy : stabilne zatrudnienie (część stała + premia) możliwość rozwoju zawodowego; pakiet szkoleń; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w odpowiedzi na to ogłoszenie.

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

  29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku