Dynamics AX/365 Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Gdańsk, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

TeamQuest to polska, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, działająca na polskim rynku od 10 lat, w szczególności rekrutacją specjalistów IT.

Dla naszego klienta, jednej z kluczowych firm wdrożeniowych, specjalizującej się w systemach ERP, CRM, BPM, WorkFlow, Cloud, prowadzącej zaawansowane projekty wdrożeniowo / integracyjno / utrzymaniowe w Europie,szukamy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • masz min. 4 lata doświadczenia we wdrożeniach Microsoft Dynamics AX 2012 R3
  • tworzysz rozszerzenia i modyfikacje systemu Dynamics AX 2012
  • posiadasz wykształcenie wyższe (Technologie informatyczne / Informatyka)
  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Dodatkowe atuty :

  • doświadczenie we wdrożeniach Microsoft Dynamics 365 F&O
  • Oferujemy :

  • Realizację projektów kluczowego partnera Microsoft
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT
  • Wsparcie w rozwoju - szkolenia, warsztaty i certyfikacje
  • Pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy
  • Zgrany zespół, z którymi będziesz świętować wspólne sukcesy podczas wyjazdów integracyjnych
  • Dobrze ulokowane biuro w każdym z 5 miast (Warszawa, Lublin, Poznań, Katowice, Gdańsk) albo całkowita praca zdalna
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Kartę sportową
  • Obowiązki :

  • rozwijanie i modyfikacja rozwiązań biznesowych w Microsoft Dynamics AX 2012 lub Microsoft Dynamics 365 F&O oraz ich integracja z systemami zewnętrznymi
  • współpraca z zespołem konsultantów, architektów i programistów w przygotowywaniu rozwiązań
  • zapewnienie bieżącego wsparcia w zakresie integralności i komunikacji pomiędzy różnymi systemami
  • identyfikacja błędów i rozwiązywanie problemów
  • testowanie i dokumentowanie prac
  • udział w pracach badawczych i przygotowaniu aktualizacji systemu do wersji Microsoft Dynamics 365 F&O
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.