Magazynier
P.H.U.Topaz Zbigniew Paczóski
Jabłonna Lacka
‎7 godz. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku już od ponad 20 lat i zatrudniającą ponad 2000 tysiące pracowników. Posiadamy sieć sklepów własnych oraz franczyzowych, działających na terenie czterech województw : mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi partnerami rynkowymi i Klientami, wpisując w tę strategię odpowiedzialność społeczną.

Misją naszej firmy jest stworzenie polskiej silnej regionalnej sieć supermarketów zapewniając naszym Klientom szeroki wybór produktów sprawdzonej jakości i dobrej cenie oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Magazynier Jabłonna Lacka

Opis stanowiska

Sieć sklepów TOPAZ do swojego sklepu w Jabłonnie Lackiej ul. Sienkiewicza 17 - poszukujemy pracowników na stanowisko - Magazynier

Zakres obowiązków :

  • prawidłowe przyjmowanie dostaw od dostawców zewnętrznych i wewnętrznych,
  • odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy,
  • sprawdzanie jakości towary,
  • współpraca z pozostałym personelem sklepu.
  • Wymagania :

  • zaangażowanie i dyspozycyjność (praca na 2 zmiany),
  • dobra organizacja pracy i rzetelność w realizacji zadań,
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Oferujemy :

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem zawsze na czas,
  • dodatki premiowe i stażowe dla pracowników, talony na święta,
  • szansę na rozwój w stabilnej, rozwijającej się firmie oraz możliwość awansu,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin.
  • Zgłoś tę pracę