LIDER ZMIANY
Foxir
Lublin, Lubelskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Foxir to lider nowoczesnego Telemarketingu chcesz być częścią naszego zespołu i razem z nami tworzyć przyjazne miejsce pracy?

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : LIDER ZMIANY Twoje zadania : Prowadzenie zmiany dostarczając wysokie standardy obsługi.

Zapewnienie odpowiedniej obsługi, rozdzielanie zadań. Tworzenie grafików oraz rekrutacja podległych pracowników Wymagania : Podstawowa znajomość komputera Umiejętności komunikacyjne Umiejętność korzystania z pakietu MS Office Zorientowanie na klienta Doświadczenie w kierowaniu zmianą Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach Oferujemy : Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych) Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku