magazynier
Randstad
Piła, Wielkopolskie
6 d. temu

job description

Dla naszego Klienta, firmy oświetleniowej mającej siedzibę w Pile, poszukujemy pracowników na stanowisko :

Magazynier (z obsługą wózka widłowego)

oferujemy

  • umowę tymczasową z możliwością kontynuacji zatrudnienia stałego u Klienta (płatny urlop, opłacone składki ZUS),
  • stawkę godzinową z wysokim dodatkiem za pracę w godzinach nocnych,
  • kartę sportowa OK System, prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.,
  • przyjazną atmosferę i opiekę konsultanta
  • zadania

  • obsługa wózka widłowego przy załadunkach / rozładunkach towaru,
  • kompletacja wysyłek,
  • praca ze skanerem,
  • prace magazynowe.
  • oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenia w pracach magazynowych mile widziane,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych