Restaurant Partnership Manager
Choice QR
Warszawa, PL
1 d. temu
source : Just Join IT

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Restaurant Partnership Manager (b2b) w Warszawie. Jeżeli jesteś komunikatywny, lubisz pracę pełną wyzwań i chcesz zdobywać nowe doświadczenia w IT, to aplikuj do nas :

Do Twoich zadań będzie należało :

  • Budowanie relacji z potencjalnymi klientami (restauracji, cafe, kawiarni)
  • Prowadzenie projektów i obsługa klientów
  • Tworzenie wycen i ofert
  • Współpraca z zarządem oraz innymi działami firmy.
  • Wymagania :

  • Minimum 1,5-2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku Sales Managera lub Partnership Manager, mile widziana praca w gastronomii albo POS, delivery firmach (Wolt, UberEats)
  • Znajomość Social Mediów i Google Docs
  • Otwartość na nowe wyzwania i umiejętność nawiązywania kontaktów;
  • Proaktywne zdolności sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Poprawna dykcja, entuzjazm i zaangażowania.
  • Podstawowy zakres obowiązków :

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w segmencie gastronomii (restauracji, kawiarni, hotele);
  • utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami;
  • kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych, obsługa zapytań i przeprowadzanie negocjacji;;
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych;
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami poprzez spotkania handlowe oraz udział w spotkaniach i targach branżowych
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji;
  • Oferujemy :

  • stałe wynagrodzenie + bonusy
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • niezbędne szkolenia i opiekę doświadczonych pracowników w początkowym okresie pracy
  • imprezy i wyjazdy integracyjne
  • wyjazdy na konferencje i eventy branżowe
  • biuro w centrum Warszawy (metro Świętokrzyska)
  • możliwość rozwoju (ścieżka team lead / head).
  • Informujemy, że administratorem danych jest Eurotrips Poland Sp z oo z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 85 / 21, (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzo...more