Zastępca Managera Zbiorów
iView Recruitment
Płońsk, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta lidera na rynku w zakresie upraw i przechowywania warzyw liściastych i brokułów poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko : Zastępca Managera Zbiorów Miejsce pracy : obszar polowy gminy Załuski oraz gminy Naruszewo województwo mazowieckie Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie : Planowanie i nadzorowanie pracy podległych brygad zbiorowych Ocena odmian i planowanie produkcji na kolejny sezon Planowanie operacyjne i rozwiązywanie problemów produkcyjnych poszczególnych brygad zbiorowych Rozliczanie godzin pracy podległych zespołów, nadzór nad urlopami.

Nadzór nad przestrzeganiem przepisów, higieny, BHP i obsługi technicznej maszyn w podległych brygadach Nadzór i planowanie terminowych przeglądów technicznych sprzętu Rozliczanie wskaźników wydajności i efektywności pracy Planowanie i nadzór dostaw do Odbiorcy Prowadzenie dedykowanych projektów rozwojowych i inwestycyjnych Przygotowywanie zestawień i opracowań dla przełożonego Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Optymalizacja procesów i utrzymanie realizacji założonego budżetu kosztowego Efektywna komunikacja i współpraca z innymi pracownikami działu.

Nasze wymagania : Wykształcenie min. Średnie. Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w rolnictwie (warzywa) lub w przemyśle spożywczym Doświadczenie w prawa pracy, BHP Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym powyżej 100 osób Doświadczenie w rozliczaniu godzin, planowaniu i harmonogramowaniu pracy brygad produkcyjnych Umiejętność rozwiązywania problemów personalnych, Umiejętność pracy z KPI Orientacja na optymalizację procesów i ograniczanie kosztów Wymagana podstawowa znajomość pracy z aplikacjami biurowymi ( Outlook, Excel).

Znajomość języka angielskiego w zakresie podstawowym Oferujemy : Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie produkcyjnej Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju poprzez szkolenia i pracę w dynamicznym zespole.

Odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres samodzielności.

 • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
 • Niezbędne narzędzia pracy,
 • Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport, świadczenia socjalne.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku