MONTER STOLARKI OKIENNEJ- BEZ JĘZYKA DE - LIPIEC
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Szczecin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swoich Klientów z Niemiec , poszukujePracowników na stanowiska : MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJLokalizacja : RemscheidStart - Początek LipcaZAKRES PRAC : Montaż okien, drzwi i fasad aluminiowych w nowych budynkach.

Codziennie wyjazd spod siedziby firmy w Remscheid, załadunek okien z magazynu i rozładunek na miejscu budowy, a następnie montaże.

Obecnie zatrudniamy ponad 700 Pracowników tylko na terenie Niemiec , co czyni Nas godną zaufania Agencją Pracy. Wymagania : - doświadczenie w montażu stolarki min.

1 rok.- mile widziana znajomość podstaw języka niemieckiego lub angielskiego,Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -Stawkę 14,50 Euro / h Brutto -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy cały koszt pokrywa MR JOB,-Polską Umowę o Pracę Tymczasową umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim.

Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.-DŁUGOFALOWY KONTRAKT ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnieniedługiej współpracy, -Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-Możliwość otrzymania zaliczki,-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-Opiekę ze strony Naszego Biura posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami, -Świadczenia Kindergeld ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim.

W związku z czymświadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku