pracownik produkcji - praca od zaraz - panie i panowie
Randstad Polska
Rudna Mała, Polska
6 d. temu

Szukasz stabilnej pracy?

Aplikuj na stanowisko pracownika produkcji i zostań z nami na dłużej!

Miejsce pracy : Rogoźnica (koło Rzeszowa)

Jeśli jesteś zainteresowany / a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRACA na numer 663 984 513, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • pracę na pełen etat
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6 : 30-14 : 30, 14 : 30-22 : 30, 22 : 30-6 : 30),
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej w atrakcyjnej cenie
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dostęp do stołówki z ciepłym posiłkiem
  • możliwość korzystania z miejskiego transportu
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • zadania

  • praca przy montażu małego sprzętu gospodarczego
  • kontrola jakości produkowanego sprzętu
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (po 8 godz.)
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!
  • Oferta dotyczy zatrudnienia na stanowisku Pracownik Produkcji

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47