Kierownik budowy/Inżynier budowy
Lubhunters
Lublin, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku.

Dla jednego z naszych klientów, prężnie działającej i sprawnie zarządzanej firmy budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownik budowy / Inżynier budowy Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie, jeśli : posiadasz wykształcenie wyższe lub techniczne o profilu budowlanym, masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji prac budowlanych, charakteryzuje Cię umiejętność zarządzania pracą własną i podległych zespołów, posiadasz prawo jazdy kat.

B, wykazujesz gotowość do podróży służbowych, posługujesz się programem AutoCad na wysokim poziomie, posiadasz bardzo dobrą znajomość obsługi programów biurowych MS Office (a w szczególności Excel), dysponujesz uprawnieniami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi, jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną oraz zdyscyplinowaną.

Do Twoich zadań będzie należeć : współpraca z kierownictwem budowy i reprezentowanie Wykonawcy na budowie, w tym udział w naradach koordynacyjnych, koordynacja robót wykonawczych : sił własnych oraz podwykonawców, bezpośredni nadzór nad jakością wykonywanych prac oraz przestrzeganiem przepisów BHP, analiza dokumentacji technicznej, sporządzanie dokumentacji warsztatowych i powykonawczych, sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót budowlanych, współpraca z Kosztorysantem przy przygotowywaniu wycen / kosztorysów inwestycji budowlanych oraz robót dodatkowych, prowadzenie rozliczeń budowy oraz podległych pracowników, specyfikacja, uzgodnienia oraz zamówienia materiałów budowlanych, organizacja prac zgodnie z budżetem oraz harmonogramem, raportowanie bieżącego stanu budowy (prowadzenie korespondencji robót).

W zamian pracodawca oferuje : zatrudnienie na umowę o pracę, narzędzia niezbędne do pracy, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji, możliwości awansu i rozwoju zawodowego.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV z załączeniem klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul.

Popiełuszki 11, lok 6. , 20 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu. Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą : )

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku