Zatrudnimy designera wzorów do odzieży sportowej.
xBrave
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

XBRAVE REKRUTUJE! Jesteśmy młodą firmą na rynku polskim, używamy najnowszych technologii w projektowaniu termoaktywnej odzieży z ochraniaczami dla sportowców.

Szukamy do naszego zespołu osoby, która wesprze nas w tworzeniu kreatywnych grafik na odzież sportową. Twoim zadaniem będzie : współtworzenie i projektowanie produktów, dobór materiałów, kolorów i wzorów monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji, śledzenie trendów obowiązujących na rynku.

Wymagania : doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość aktualnych trendów oraz zasad projektowania wzorów przemysłowych, kreatywność w projektowaniu.

Oferujemy : możliwość rozwoju zawodowego, realny wpływ na współtworzenie kolekcji, ciekawe projekty i ambitne zadania, niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres : contact at xbrave.pro lub przez formularz. Wynagrodzenie uzależnione od formy zatrudnienia oraz umiejętności.

Mile widziane również rekomendacje. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia spotkania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku