Przedstawiciel handlowy do sprzedaży oprawek korekcyjnych
VISION FASHION SP. Z O.O.
Toruń, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Hurtownia optyczna VISION FASHION SP. Z O.O. z Bolesławca (Dolny Śląsk) zatrudni przedstawiciela na rejon woj. łódzkiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego w charakterze przedstawiciela z branży optycznej.

 • Zadaniem przedstawiciela będzie : - oferowanie i sprzedaż oprawek do okularów korekcyjnych w zakładach optycznych w określonym rejonie Wynagrodzenie i forma zatrudnienia : - prowizja ze sprzedaży w wysokości 25 % od wartości sprzedanych oprawek - firma zatrudni osoby które mają zarejestrowaną działalność gospodarczą lub są zatrudnieni w innej firmie, a praca przedstawiciela będzie dodatkowym zarobkiem - na podstawie umowy zlecenia Wymagania : - własny samochód z możliwością zapakowania kuwet (walizek) z oprawkami - zaangażowanie i chęć nawiązywania kontaktów z klientem, - otwartość, umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych - umiejętność samozorganizowania się (przedstawiciel sam umawia się z zakładami optycznymi , sam wyznacza sobie trasę pracy, nikt nie narzuca gdzie i do kogo ma dokładnie w danym dniu pojechać;
 • system czasu pracy - dobrowolnie - wg własnego grafiku i planu pracy, nikt nie narzuca ile godzin przedstawiciel ma pracować i ile dni w tygodniu ) - wymiar czasu pracy i ilość odwiedzonych optyków skutkuje odpowiednim wynagrodzeniem prowizyjnym.

  Zachęcamy do składania ofert, CV wraz z klauzulą rodo (zgoda na przetwarzanie danych przez Vision Fashion sp.z o.o.) proszę przesyłać na adres mailowy

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku