Starszy Księgowy z francuskim
CEE Experts by L.M. International Group
Poznań, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania :

Przygotowanie deklaracji vat (uzgadnianie VAT naliczonego, należnego, sprawdzanie poprawności dokumentów do rejestrów, przygotowywanie dokumentów do wyjaśnień w przypadku kontroli US),

Księgowanie faktur kosztowych, not i innych dokumentów księgowych,

Uzgadnianie kont księgowych, przygotowanie raportów do zamknięć miesięcznych,

Prowadzenie i kontrola rozliczeń międzyokresowych, zakładanie rezerw,

Wydruk rejestru faktur i wykazu dokumentów (lista faktur do których powinny być CMR-ki) sprawdzanie poprawności,

Dekretowanie dokumentów sprzedażowych i sprawdzanie poprawności dekretów,

Udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

Przygotowywanie dokumentów do cen transferowych, współpraca z doradcą podatkowym przy tworzeniu raportu cen transferowych,

Współpraca z audytorami podczas badania bilansu.

Wymagania :

Wykształcenie wyższe kierunkowe,

Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego / samodzielnego księgowego,

Znajomość języka angielskiego oraz francuskiego na komunikatywnym poziomie

Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

Umiejętność organizacji czasu pracy.

Nasz klient oferuje :

Elastyczny czas pracy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Świetnie zlokalizowane i przestronne biuro w nowoczesnym budynku

Prywatną opiekę medyczną

Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe

Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych