Koordynator / Koordynatorka Sprzedaży
PLAYMOBIL Polska Sp. z o. o.
Bydgoszcz
3 d. temu
source : infoPraca

na teren województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz części woj. lubuskiego i wielkopolskiego

Preferowane miejsce zamieszkania : okolice Gdańska

Szukamy osoby, która posiada doświadczenie w sprzedaży produktów markowych i jest zorientowana w lokalnym rynku zabawek. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego oraz posiadania prawa jazdy kat. B.

Jako koordynator Playmobil będziesz planować oraz realizować powierzone zadania, wykorzystując różnorodne środki wsparcia sprzedaży w wyznaczonym terenie.

Ponadto będziesz budować i utrzymywać długofalowe relacje z naszymi partnerami handlowymi.

Jednym z Twoich zadań będzie również obserwacja rynku oraz składanie raportów z podległego Tobie terenu kierownikowi sprzedaży.

Twoje cele to wdrożenie postanowień w zakresie dystrybucji, marketingu i planów budżetowych oraz wzrost udziału marki PLAYMOBIL w rynku zabawek.

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie Twoim dodatkowym atutem.

Zapewnimy Tobie intensywne wdrożenie oraz zapoznamy Cię z naszymi produktami. Oprócz stałego wynagrodzenia oferujemy premię uzależnioną od wyników sprzedaży i gwarantujemy rozliczenie wszelkich kosztów związanych z podróżami służbowymi.

Będziesz mógł / mogła korzystać z auta służbowego również w celach prywatnych.

Staniesz się częścią prężnie rozwijającego się zespołu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku