Pracownik produkcji - pakowanie i wykrawanie
SFs International
Lesznowola, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne.

Działamy m.in. w : Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce... Chcesz podjąć pracę w zawodzie rzeźnika ale nie masz doświadczenia?

 • To nie przeszkoda! Przyuczymy w wycinaniu serc, płuc, wątroby, przełyku i ozorów. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko : Pakowacz mięsa wieprzowego i wykrawacz Miejsce pracy : Belgia Wymagania : · Chęć podjęcia nowego zawodu oraz umiejętność szybkiego uczenia się;
 • Mile widziane doświadczenie w sektorze mięsnym lub wykształcenie gastronomiczne; · Mile widziana znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego · prawo jazdy · własny samochód będzie dodatkowym atutem.
 • Obowiązki : · Wycinanie serc, płuc, wątroby, przełyku i ozorów; · Zorientowanie na jakość; · Praca z ciągłą dbałością o higienę.

 • Oferujemy : · Pracownik nie pokrywa kosztów szkolenia płacimy za przepracowany czas; · Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;
 • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy; · Atrakcyjne zarobki; · Ubezpieczenie Compensa Voyage. Wyslij swoje CV na : Podając w tytule Rzeźnik wieprzowiny wykrawanie Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan / Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp.
 • z o.o. Sp. K.. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp.

  z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak : imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku