Recruitment Coordinator
Hays Accountancy Finance
Warszawa
‎6 godz. temu
source : infoPraca

Recruitment Coordinator

NR REF. : 1148452

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko :

Koordynator ds. rekrutacji

Praca będzie polegała na konsultowaniu potrzeb rekrutacyjnych z hiring managerami. Dodatkowo, osoba ta będzie koordynowała dalsze etapy rozmów z managerami aż do momentu złożenia oferty współpracy wybranemu kandydatowi.

Zadania będą obejmowały współpracę z dostawcami usług rekrutacyjnych, stały kontakt z kandydatami, budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów (candidate experience) oraz przygotowywanie i dostarczanie statystyk, raportów w kontekście działań rekrutacyjnych.

Do aplikowania zapraszamy osoby posiadające doświadczenie zawodowe w koordynowaniu projektów, procesów rekrutacyjnych lub praktyczną wiedzę zdobytą w branży rekrutacyjnej, posługujące się językiem angielskim na dobrym poziomie.

Wymagamy praktycznej znajomości pakietu MS Office, a przede wszystkim takich umiejętności jak : komunikatywność i doskonałe umiejętności interpersonalne oraz chęć współpracy z ludźmi, skrupulatność, dokładność.

Poszukujemy samodzielnych osób, potrafiących dobrze organizować swój czas pracy, planować zadania oraz ustalać priorytety.

Oferujemy pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku, wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania zadań oraz możliwość rozwoju.

Niewątpliwym atutem oferty jest atrakcyjne wynagrodzenie i praca w przyjaznym, międzynarodowym zespole. Oferta dotyczy zatrudnienia na okres 9 miesięcy z ewentualną możliwością stałej współpracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku