Dam pracę-Magazynier
Zakłady Mięsne Stanisławów Spółka z o. o.
Stanisławów, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o. o. poszukują pracowników na stanowisko : Magazynier Zakres obowiązków : · Przygotowanie do wysyłki mięs i wędlin · Obsługa terminali · Magazynowanie w chłodniach i mroźniach asortymentów Wymagania : · Doświadczenie na podobnym stanowisku · Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna · Umiejętność pracy w zespole Oferujemy : · Pracę w nowoczesnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie · Możliwość rozwoju zawodowego · Atrakcyjne warunki zatrudnienia · Niezbędne narzędzia pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV Prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.). Informujemy, ze odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku