Magazynier z uprawnieniami UDT
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Długołęka, dolnośląskie, Polska
25 min. temu
source : Praca

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Oferujemy :

  • Stabilną pracę w jednej z największych firm logistycznych w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych - dofinansowanie do wczasów, paczki dla dzieci, karta sim do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem, darmowa prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki na paliwo
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Wymagania :

  • Uprawnienia UDT
  • Doświadczenie w pracy na magazynie i kierowaniu wózkami widłowymi
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Kluczowe zadania :

  • Rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu
  • Bieżąca kontrola stanu ilościowego przesyłek oraz jakościowego opakowań
  • Raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych do przełożonego
  • Oferta dotyczy pracy stałej.