Process Engineer
Antal Sp. z o.o.
Radomsko
5 d. temu
source : infoPraca

Zadania :

  • Odpowiedzialność za zgodność z systemami zarządzania firmy (np. Przepisy dotyczące projektu, jakości, środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa).
  • Aktywne aktualizowanie oraz stosowanie zasad i przepisów w codziennej działalności.
  • Definiowanie, organizowanie, planowanie, realizację i finalizację zdefiniowanych projektów międzynarodowych zgodnie z określonymi procesami biznesowymi.
  • Odpowiedzialność za planowanie, nadzór i sterowanie zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi podczas projektów.
  • Ustalanie szczegółowej specyfikacji sprzętu.
  • Ustanowienie planów kosztów i czasu z uwzględnieniem ogólnych potrzeb projektu.
  • Ścisła współpraca z zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu spełnienia celów dotyczących bezpieczeństwa, czasu, kosztów i jakości.
  • Współpraca z innymi działami, takimi jak innowacje, prawo, zaopatrzenie, finanse, jakość itp.
  • Standaryzacja i harmonizacja procesów produkcyjnych i wyposażenia w lokalizacjach AMB.
  • Utrzymywanie i rozszerzanie kontaktów z dostawcami oraz obserwację właściwego rynku nowych technologii i sprzętu.
  • Inicjowanie i przeprowadzanie usprawnień procesu produkcyjnego i sprzętu zgodnie z określonymi procesami biznesowymi.
  • Wspieranie prób porównawczych, gromadząc i analizując dane oraz opracowując programy doskonalenia.
  • Zapewnienie wsparcia produkcyjnego zgodnie z określonymi procesami biznesowymi.
  • Zapewnienie pełnej dokumentacji działań wspierających produkcję za pośrednictwem platformy roboczej wsparcia produkcji.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe (Dyplom inżyniera mechanika lub równoważne wykształcenie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca na projektach)
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakietu świadczeń
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Zgłoś tę pracę