Młodszy księgowy / Młodsza księgowa (środki trwałe)
Randstad Polska
Piaseczno, Polska
5 d. temu

Jeżeli masz pierwsze doświadczenia w księgowości, dobrze posługujesz się Excelem, jesteś po stażu, praktykach lub w trakcie studiów i chcesz mieć możliwość zdobywania doświadczenia, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia i zatrudnienia na stałe
  • pakiet benefitów : karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do sklepów, platforma e-book
  • pracę dla naszego klienta - rozpoznawalnej marki sieci sklepów
  • szkolenie i wdrożenie w obowiązki księgowe
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • praca w systemie hybrydowym
  • ciekawy zakres obowiązków - obszar środków trwałych
  • szybka możliwość rozpoczęcia pracy
  • praca w godz. 8-16 (z możliwością przesunięcia)
  • zadania

  • księgowanie, prowadzenie i kontrola dokumentacji księgowej w zakresie środków trwałych
  • naliczanie amortyzacji podatkowej
  • generowanie raportów (Excel)
  • pomoc w zamknięciu miesiąca w zakresie środków trwałych
  • przygotowanie dokumentacji
  • kontrola obiegu dokumentów
  • inne czynności zlecone przez przełożonego w dziale księgowym
  • oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego kierunkowego (ekonomia, rachunkowość)
  • praktycznej znajomości Excela
  • podstawowej znajomości zagadnień księgowych
  • chęci rozwoju w obszarze księgowym
  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • możliwości dojazdu do siedziby firmy w Piasecznie
  • dokładności, sumienności, otwartości na nowe zadania i zespół
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47