Asystent/ka Kierownika Projektu
DP SYSTEMS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Lublin, śląskie
8 d. temu
source : Goldenline

Podstawowy zakres obowiązków :

  • Wsparcie Kierownika Projektu przy realizacji projektu branży kolejowej,
  • Administracja dokumentacją przychodzącą i wychodzącą,
  • Edycja pism, raportów, dokumentacji,
  • Bieżące kontakty z Klientem oraz współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • Ewidencja i kontrola czasu pracy,
  • Organizacja pracy biura.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane techniczne,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Samodzielność i wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie i sumienność przy realizacji powierzonych obowiązków,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy :

  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy i duży zakres samodzielności,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop),
  • Kartę MULTISPORT po okresie próbnym.
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie

    CV za pomocą przycisku aplikacyjnego,

    wpisując w temacie wiadomości - CV-Asystent / Lublin.

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych