IT Talent Acquisition Specialist
B3 Consulting Poland
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dołącz do zespołu pasjonatów rekrutacji i rozmów na temat nowych technologii IT. Poznaj tajniki skutecznej rekrutacji i rozwijaj się w skandynawskiej kulturze pracy - zostań IT Talent Acquisition Specialist w B3.

Do Twoich zadań będzie należeć : - Identyfikowanie prawdziwych entuzjastów technologii IT - Przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych - Wsparcie zespołu rekrutacji IT w codziennych zadaniach - Wsparcie działań employer brandingowych - Codzienny kontakt z zatrudnionymi konsultantami Szukamy osób, które : - Są otwarte i lubią rozmawiać z ludźmi - Chcą się rozwijać w rekrutacji i sourcingu IT - Są nastawione na cel i wiedzą jak go osiągnąć - Lubią social media i wiedzą jak skutecznie komunikować się ze światem W B3 znajdziesz : - Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonusy od wyników - Nieustający rozwój kompetencji w zakresie rekrutacji i sourcingu IT - Pracę w skandynawskiej kulturze i zespole entuzjastów - Pracę w oparciu o logiczną i efektywną metodologię - Biuro w dogodnej lokalizacji (przy stacji metra) - Pakiet benefitów, takich jak opieka medyczna, pakiet sportowy, szkolenia, itp.

 • Wspólne śniadania i lunche dla chętnych : -)
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku