Instalator/hydraulik
Trenkwalder
Mielec, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko : Stanowisko : Instalator / hydraulik (gaz, woda, ogrzewanie) Miejsce pracy : Austria - Tyrol Zadania : - Niezależność i dokładność w pracy - Instalacja kotłowni - Instalacje wodno-kanalizacyjne - Wykończenia w strefach sanitarnych Wymagania : - Ukończone szkolenie jako instalator gaz, ogrzewanie, woda - Wymagane doświadczenie zawodowe - Samodzielne i dokładne metody pracy - Dobra znajomość języka niemieckiego - Zaletą jest prawo jazdy kat.

B i własny samochód Oferujemy : - Współpraca z firma o ugruntowanej pozycji na rynku (lider na rynku) - Zatrudnienie i opieka po przez Trenkwalder Austria - Atrakcyjne wynagrodzenie plus diety - Niezależny i kompleksowy zakres odpowiedzialności, - Pełny pakiet socjalny, - Zatrudnienie na pełny etat umowa o prace tymczasową, - Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (38,5 godzin tygodniowo), - Oferujemy miesięczne wynagrodzenie brutto od 2,063,50 € (167 godzin), - Dodatkowo 41,40 € netto diety za każdy przepracowany dzień, - 5 tygodni płatny urlop, - Dodatek urlopowy oraz świąteczny w kwocie dwóch pełnych miesięcznych wynagrodzeń Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku Polskim i Niemieckim na adres : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Bliższe informacje pod numerem telefonu : 785 982 299. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp.

z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku