Magazynier 7-15 od pon-pt
FallWork
Poznan, Polska
5 d. temu

Zakres obowiązków : -kompletacja towaru z użyciem skanera optycznego

  • obsługa skanera
  • układanie zamówień na paletach Wymagania : -dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • dojazd do Zakrzewa Oferujemy : - umowa zlecenie, a po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę- PRACA NA STAŁE
  • stawkę godzinową 20zł brutto / h , a po okresie próbnym również system premiowy
  • wynagrodzenie miesięcznie do 15- tego kolejnego miesiąca
  • nie wymagamy doświadczenia- zapewniamy szkolenia
  • dłuższą współpracę i możliwość rozpoczęcia od zaraz
  • możliwość pracy na stale
  • pracę w godz. 7-15 od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
  • Miejsce pracy : Zakrzewo
  • tel : 790-790-446

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych