Niemcy! Stolarz!
Asta Work
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

ASTA WORK (nr rej 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko Stolarz (m / k) Miejsce pracy : Niemcy Termin : od zaraz Obowiązki : produkcja i montaż mebli i zabudowy kuchennej -

na zamówienie budowa wnętrz , montowanie ścianek działowych wyposażenie sklepów, znajomość budowy stoisk targowych dodatkowym atutem montaż bezpośrednio na miejscu u klienta montaż drzwi i okien Wymagania : wykształcenie w danym kierunku : jako stolarz doświadczenie na stanowisku pracy jako stolarz obsługa typowych maszyn znajomość CNC lub Auto-

Cad - mile widziane własne auto - koniecznie komunikatywny niemiecki praca tylko na południu Niemiec - Baden Württemberg, Bayern Oferujemy : niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony zarobki 12,00 € do 13,00€ brutto / h plus 6,00€ do 6,50 € netto dieta na godz.

Usługa dodatkowa- ZWROT PODATKU!!! Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres : z dopiskiem w tytule stolarz / BX Administratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5 / 15, 10-

546 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny : ul Kajki 5 / 15, 10-

546 Olsztyn , e-mail : Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej jako RODO).

Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew.

przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne. Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym -

prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku