Spawacz / Monter konstrukcji stalowych (Norwegia)
Ikett Personalpartner AS
Szczecin, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Spawacz / Monter konstrukcji stalowych (Norwegia) Miejsce Pracy : Norwegia Ikett jest wiodącą firmą działającą w branży pośrednictwa pracy od 1990 roku.

Zajmujemy się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracowników w Szwecji i Norwegii dla naszych klientów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników u naszych klientów rozszerzamy naszą działalność również na rynek Polski.

Rekrutujemy głównie pracowników do sektora przemysłowego. O OFERCIE : Ikett szuka monterów / spawaczy dla swojego klienta w Oslo i Bergen.

Obowiązkami pracowników będzie montaż elementów stalowych na placu budowy. Może się również pojawić potrzeba spawania metodą TIG.

WYMAGANIA : - Doświadczenie w powyższych zadaniach. - Licencja na metodę spawania MMA (111). - Gotowość do podjęcia pracy za granica na dłuższy okres.

 • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź norweskiego i doświadczenie w pracy w Skandynawii. OFERUJEMY : -
 • Możliwość zdobywania doświadczenia i prace w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony bądź nieokreślony, gdyż nasza współpraca z klientami odbywa się w sposób ciągły.

 • Pomoc naszego konsultanta i możliwość przedstawienia twojej osoby w środowisku ponad 300 firm obecnie współpracujących z nami.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie (zgodne z norweskim Kodeksem Pracy). - Pomoc w zakwaterowaniu i zorganizowaniu transportu. - Pomoc polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.
 • Pracujemy obecnie nad przychodzącymi wnioskami i zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku