Brukarz, pracownik robót drogowych,wykopy - Niemcy
Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o.
Lublin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o. (Certyfikat nr 4895) poszukuje doświadczonych osób do pracy w Niemczech przy robotach ziemnych i kostce brukowej (prace ziemne, wykopy pod instalacje wodno-kanalizacyjne, łączenie rur, układanie kostki brukowej).

Informujemy że granice z Niemcami są otwarte oraz nie ma zakazu pracy na budowach.Rozpoczęcie pracy : do tygodnia od zgłoszenia Miejsce pracy : budowy na terenie całych Niemiec Wymagania : -wymagane 3 letnie doświadczenie-samodzielność, dokładność, zaangażowanie-komunikatywna znajomość j.

niemieckiego (jedna osoba w grupie)-własny samochód (jedna osoba w grupie)-zdolność do pracy w zespole jak również na samodzielnym stanowiskuPracodawca oferuje : -wynagrodzenie : 15,70 € brutto / godz.

 • 28€ netto dziennej diety -zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą-składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę-płatny urlop Soka Bau-zaliczki-możliwość pracy w nadgodzinach-zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca-pełne ubezpieczenie socjalne-wsparcie naszych konsultantów przez cały okres zatrudnieniaOsoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV.
 • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.UWAGA : Nie posiadamy ofert pracy dla kobiet, par oraz na produkcję.

  Informujemy, że administratorem podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.

  o. z siedzibą przy ul. Ogrodowej 5, 47-400 Racibórz.Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności FLEXJOB Sp.

  z o.o. (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem".

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku