PRACA OD KWIETNIA-Monter rusztowań - 560 € NETTO /WEEK
KONEKTIA INTERNATIONAL
Gdynia, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : MONTER RUSZTOWAŃ Miejsce pracy : ROTTERDAM , HOLANDIA WYMAGANIA : DOŚWIADCZENIE NA W / W STANOWISKU CERTYFIKAT VCA - KONIECZNIE ,, DNV mile widziany KOMUNIKATYWNY ANGIELSKI LUB HOLENDERSKI PRAWO JAZDY MILE WIDZIANE OFERUJEMY : ZAKWATEROWANIE OPŁACANE PRZEZ PRACODAWCĘ (POKÓJ JEDNOOSOBOWY 40 H / TYGODNIOWO , STAWKA 540 EURO NETTO COTYGODNIOWO MOŻLIWOŚĆ BEZPOŚREDNICH KONTAKTÓW W FIRMIE STABILNA PRACA NA HOLEDNERSKIEJ UMOWIE SZUKASZ PRACY ?

POSIADASZ DOŚWIADCZENIE ?! NIE CZEKAJ - APLIKUJ DO NAS !! ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O PRZESŁANIE CV NA LUB O KONTAKT POD NR TEL.

 • 48 516 935 971 Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku