Praca w Skierniewicach od zaraz
Gi Group
Skierniewice, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu.

Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik magazynowy Lokalizacja : Skierniewice ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Prace magazynowe Przenoszenie towarów z linii produkcyjnej na magazynie WYMAGANIA : Sprawność fizyczna Dyspozycyjność Dostępność do podjęcia pracy już od 17 lipca Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym Odpowiedzialność Zaangażowanie OFERUJEMY : Umowę o pracę Wynagrodzenie zasadnicze + premię kwartalną + dodatek za pracę na II zmianie Pracę w systemie dwuzmianowym ( 6 : 00 - 14 : 00, 14 : 30 -22 : 30) Stabilną pracę

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku