Magazynier - z uprawnieniami na wózki z UDT, NOWA FIRMA
PowerJobs Sp. z o.o.
Czeladź, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, dla nowego Klienta, dużej firmy logistycznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko :

Zadania :

  • załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego;
  • skanowanie produktów.
  • Wymagania :

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UD T;
  • książeczka sanepid. lub gotowość do jej wyrobienia;
  • systematyczność i dokładność;
  • gotowości do pracy w magazynie chłodnym.
  • Oferujemy :

  • pracę w nowo-otwieranym magazynie zlokalizowanym przy ul. Będzińskiej w Czeladzi;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ;
  • atrakcyjne wynagrodzenie : 3400 zł brutto + dodatki za pracę w godzinach nocnych;
  • pracę w systemie 3-zmianowym (możliwa praca również w weekendy).
  • Aplikuj