Dodatkowa praca dla osób z branży ubezpieczeniowej
Tyszkiewicz Nieruchomości
Tczew, Pomorskie
4 d. temu

Pracujesz w branży ubezpieczeniowej? Chciałbyś zwiększyć skuteczność sprzedaży? Szukasz ciekawego zajęcia, które przyniesie Tobie satysfakcję finansową i poza finansową i połączysz ją z pracą w ubezpieczeniach?

DOŁĄCZ DO NAS! I ZOSTAŃ Doradca ds. nieruchomości Opis stanowiska : pozyskiwanie nieruchomości, analiza potrzeb i oczekiwań klientów, opracowywanie ofert, prezentacje nieruchomości, sprzedaż nieruchomości, budowa relacji z klientami.

Wymagania : otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura biznesowa, zaangażowanie, kreatywność i silna orientacja na sukces, umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami.

Oferujemy : jasno określoną ścieżkę kariery, konkurencyjny system wynagrodzeń, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Dlaczego my? -jesteśmy największym biurem lokalnym w województwie pomorskim, obecnym blisko 20 lat na rynku - klienci z Trójmiasta zwykle u nas zaczynają poszukiwanie mieszkania, czy domu, dlatego możemy pochwalić się największą bazą klientów aktualnie poszukujących nieruchomości.

 • otrzymujemy ponad 1250 zapytań od klientów miesięcznie - każda oferta traktowana jest indywidualnie przez Dział Marketingu, który pomaga odpowiednio ją przygotować i zadbać o dotarcie do klientów Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 • Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

  05.2016) informujemy, iż administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Tyszkiewicz sp. z o.o. sp.k al.Grunwaldzka 469 23, 80-

  309 Gdańsk. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie : art. 6 ust.

  1 lit. a zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  RODO). Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające.

  Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

  Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku