Spawacz, Belgia
Link2europe
Opole, Opolskie
7 d. temu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.

Dla naszych Klientów poszukujemy : Spawaczy MAG, MIG-MAG, MIG, TIG PRACA w okolicach Antwerpii / Gent / Kortrijk Spawanie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych / spawanie części do cystern i naczep / spawanie szaf, zbiorników do maszyn / spawanie części do pojazdów rolniczych i budowlanych.

Wymagane : 5-letnie doświadczenie w spawaniu, umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego, komunikatywna znajomość języka angielskiego / niderlandzkiego / francuskiego / niemieckiego.

Certyfikaty NIE są wymagane! Oferujemy : zatrudnienie na warunkach belgijskich, dodatek wakacyjny, premię roczną, możliwość pracy w soboty, ubezpieczenie zdrowotne (opcjonalnie) -

7,5euro / miesiąc, firmowe zakwaterowanie (opcjonalnie) : 80€ tygodniowo. Dodatki (w zależności od oferty) : dodatek zmianowy, bon żywnościowy, eko czek.

Stawki (w zależności od doświadczenia) : 13-15,36 euro brutto / h. Posiadamy także ofertę dla początkujących spawaczy MIG MAG, świeżo po kursie spawalniczym! Kontakt i więcej informacji w sprawie ofert pracy dla spawaczy : tel.

 • 48 503 028 187 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową : www.link2europe.
 • pl ("oferty pracy"). Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp.

  z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.

  04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

  Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że : 1. Administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7 / 2 w Opolu, tel.

  774414502, adres e-mail : dalej Link2europe 2. Dane przetwarzane będą w celu realizacji czynności związanych z prowadzeniem przez Link2europe procesu rekrutacji w którym biorę udział.

  3. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. 4. Poinformowano mnie, że dane mogą być udostępnione Partnerom współpracującym z Link2europe tj : Link2europe N.

  V, Rijksweg 10 A, 2880 Bornem, podmiot realizującym zadania na rzecz Link2europe w oparciu o zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa.

  5. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych 6.

  Moje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane o czym mowa w art. 22 ust 1 i 4 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

  Stosowany przez Link2Europe sposób profilowania realizowany jest z wyłączeniem metod zautomatyzowanych i dotyczy jedynie przetwarzania polegającego na wykorzystaniu Moich danych osobowych do oceny niektórych Moich cech, w szczególności do analizy lub prognozy Moich predyspozycji na dane stanowisko pracy.

  7. Dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji a w przypadku wyrażonej przeze mnie zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, moje dane będą wykorzystywane przez 2 lata lub do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, poprzez zgłoszenie tego faktu na adres e-

  mail : CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! Polub nas na facebooku : http : / / www.facebook.com / Link2europe REKOMENDACJA kandydata -

  za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce system rekomendacyjny ).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku