Bytom magister farmacji
Dr.Max
Bytom, Śląskie
4 d. temu

Apteka w Bytomiu zatrudni magistra farmacji z doświadczeniem w wymiarze pełnoetatowym. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, przyjemne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Jako nasz pracownik będziecie Państwo mieli dostęp do benefitów pozapłacowych : ZFŚS, MULTISPORT, LUXMED, ubezpieczenie na życie.

Od kandydata oczekujemy rzetelności, pracowitości oraz dobrej organizacji pracy. Aplikacje proszę przesyłać za pomocą portalu.

Niniejszym informujemy, iż wysłanie cv jest tożsame z zapoznaniem się Pana / Pani z zasadami ochrony danych osobowych wg poniższego : KLAUZULA INFORMACYJNA Zgodnie z art.

13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Dr.

Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (54-613) przy ul. Krzemienieckiej 60a. 2) osobą odpowiedzialną za ochronę danych w Dr.

Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest Inspektor Ochrony danych, adres mail dostępny na stronie internetowej Dr. Max 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art.

6 ust 1 pkt b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych.

5) Pana / Pani dane osobowe nie będą przekazywane za granicę. 6) Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, później zostaną usunięte.

 • 7) posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • 8) ma Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  9) podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

  10) Pana / Pani dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie zakwalifikowanie do udziału w kolejnych etapach rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku