Asystent Logistyki
Danfoss
Grodzisk, Poland
56 d. temu

Job Description

Jeśli chcesz się rozwijać, masz doświadczenie z obszaru logistyki lub jesteś studentem i posiadasz wiedzę związaną z zarządzaniem łańcuchem dostaw, to mamy dla Ciebie ofertę pracy! Danfoss oferuje możliwość rozwoju w globalnej firmie, gdzie będziesz mieć okazję uczestniczyć w ciekawych projektach by zapewnić optymalne funkcjonowanie zarówno Systemu Zarządzania Magazynem, jak i procesów logistycznych.

Obecnie poszukujemy Asystenta Logistyki , który dołączy do naszego zespołu w Grodzisku Mazowieckim (umowa na czas określony do 31 grudnia 2019 r.).

Twoje obowiązki :

  • Wspieranie Systemu Zarządzania Magazynem (Warehouse Management System) w systemie SAP
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów specyficznych dla logistyki
  • Udoskonalenie istniejących metod operacji zgodnie z filozofią lean management
  • Wspieranie systemu zarządzania jakością (Quality Management System) zgodnego z ISO 9001 : 2015
  • Udział w lokalnych, regionalnych i globalnych projektach logistycznych
  • Twój profil :

  • Kilkumiesięczne doświadczenie zawodowe i / lub wykształcenie w obszarze zarządzania logistyką / łańcuchem dostaw
  • Biegła znajomość obsługi komputera, zwłaszcza Excel; Visual Basic for Applications (VBA) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim
  • Dobre umiejętności analityczne i nacisk na ciągłe doskonalenie zgodnie z filozofią lean management
  • Znajomość systemu SAP i wymagań normy ISO 9001 : 2015 będzie atutem
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczną
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Luxmed) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny
  • Please apply at your earliest convenience. We do not have an application deadline but accept applications as long as the job is posted.

    The position will be closed down once we have found the right candidate.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych