Pracownik Techniczny (1/2 etatu), Olsztyn
Steinhoff
 Olsztyn, Poland
5 d. temu

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko :

PRACOWNIK TECHNICZNY (pół etatu)

Jeżeli :

Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie

Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz

Poszukujesz swojego miejsca na dłużej

Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

A jeśli do tego jeszcze :

Angażujesz się w swoje obowiązki

Samodzielnie montowałeś meble

Twoje zadania :

Montaż mebli ekspozycyjnych

Obsługa magazynu sklepowego

Rozładunek i załadunek dostaw

Wydawanie towaru Klientom

Oferujemy :

Umowę o pracę pół etatu

Szkolenie stanowiskowe

Rabaty na asortyment sklepu Abra

Chcemy Cię poznać. A Ty Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych