Organizacja szkoleń
TERRA Szkolenia i Doradztwo
Słupsk, Pomorskie
7 d. temu

W związku z realizacją projektu na terenie województwa pomorskiego poszukujemy przedsiębiorstw lub osób prowadzących własną działalność, które dokonają rekrutacji uczestników na szkolenia oraz zorganizują sale i lektorów do przeprowadzenia zajęć z zakresu kompetencji językowych i trenerów do przeprowadzenia szkoleń komputerowych.

Osoby nie prowadzące własnej działalności zachęcamy do współpracy polegającej na samej rekrutacji (ew.+lektor / trener).

Wymagania : - wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, - dyspozycyjność i mobilność, - mile widziane doświadczenie w pracy z projektami współfinansowanymi z UE.

Co oferujemy : - umowę zlecenie na czas trwania szkolenia, - realizowanie ciekawych projektów szkoleniowych, - możliwość rozwoju zawodowego, -

możliwość realizacji kilku projektów. Zakres obowiązków : - rekrutacja uczestników według wskazanych kryteriów, - nadzór nad dokumentacją szkoleniową.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy : Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku