DIAGNOSTA SAMOCHODOWY W OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW
TRANSBUD-KATOWICE S.A.
Katowice, Śląskie
15 d. temu

Firma TRANSBUD-KATOWICE S.A. w Katowicach zatrudni na stanowisko Diagnosta samochodowy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Wymagany profil kandydata : -

wykształcenie średnie, techniczne, wyższe, - uprawnienia diagnosty zgodnie z wymaganiami Transportowego Dozoru Technicznego, -

prawo jazdy kat. B, - mile widziane doświadczenie w pracy na w / w stanowisku pracy. Główne zadania : - wykonywanie badań technicznych pojazdów i prac kontrolnych w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Katowicach ul.

Kolejowa 17, - obsługa klientów indywidualnych oraz flotowych, - praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, soboty jedna zmiana.

Oferujemy : - umowę o pracę w dużej stabilnej firmie, - wynagrodzenie zasadnicze + premia, - terminowe wypłaty wynagrodzeń, -

dofinansowanie z ZFŚS wczasy pod gruszą , bony świąteczne. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8.

00 16.00 : Kierownik COP 506 011 706 Dział personalny 506 011 720 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres : Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć oświadczenie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transbud-

Kartowice S.A. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym, że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku