ASYSTENTA KIEROWNIKA MAGZYNU I ZAOPTRZENIA
Fructoplant Sp. z o.o.
Gąbin, Mazowieckie
7 d. temu

Fructoplant Sp. z o.o. to uznany na rynku dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem struktur firmy, do siedziby w Gąbinie k. Płocka, firma zatrudni ASYSTENTA KIEROWNIKA MAGZYNU I ZAOPTRZENIA.

Zakres obowiązków : - współpraca ze stałymi dostawcami - poszukiwanie nowych dostawców - wyceny i negocjacje - przygotowanie zamówień -

przyjęcia zamówień - sporządzanie dokumentacji Wymagania : - wykształcenie min.średnie - prawo jazdy kat. B, - znajomość programu komputerowego Excel -

odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność, asertywność, samodzielność - mile widziana znajomość języka angielskiego Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku