Barman
Ikar Plaza
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
10 d. temu

IKAR PLAZA przy ul. Wschodniej 35 w Kołobrzegu szuka pracownika na stanowisko barman / ka, proszę telefonować pod wskazany numer, zgłaszać się osobiście z CV lub proszę wysyłać CV na mail.

Od kandydata oczekujemy książeczki sanepidowskiej, zaangażowania, uczciwości i chęci do pracy oraz życzliwości do innych.

Mile widziane jest oczywiście doświadczenie na proponowanym stanowisku. Nie oferujemy zakwaterowania, wyżywienia. Oferujemy stałą umowę o pracę na pełny etat.

 • Nie szukamy pracowników na sezon, ale na cały rok. Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia roku o Ochronie Danych Osobowych;
 • tekst jednolity : ( Dz.U. z 24.05.2018r poz.1000)). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz usuwania."

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku