Magazynier/Operator wózka widłowego z UDT
Azymut Agencja Zatrudnienia
Kostrzyn, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciuo wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku : Magazynier / operator wózka widłowego z UDT NR REF.

S / 235 / 20 Miejsce pracy : Kostrzyn k / Poznania Twoje główne zadania : - obsługa wózka podnośnikowego wysokiego składowania, - załadunek i rozładunek towarów, - właściwa i terminowa realizacja zadań.

Nasze oczekiwania : - uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (UDT) z wymianą butli gazowej, -książeczka sanitarno-epidemiologiczna, - sumienność i terminowość, - motywacja do pracy.

Nasza oferta : - umowa zlecenie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - praca 3 zmianowa, - obiad z dwóch dań dla pracownika w czasie pracy.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę o następującej treści : Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji .

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Galeria Cuprum Arena (III poziom) ul.

Sikorskiego 20 59-300 Lubin Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Azymut Agencja Zatrudnienia Sp.

z o.o siedzibą w Lubinie przy ul. Władysława Sikorskiego 20, 2) kontakt z Administratorem Ochrony Danych. 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu bieżącej i przyszłej rekrutacji - na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres bieżących i przyszłych rekrutacji, 5) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, 6) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, 8) Pani / Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w profilu rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku