elektryk
Randstad
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
5 d. temu

job description

Chcesz się rozwijać i uczyć w kierunku elektryki / elektroniki? Zgłoś się do nas! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenionej organizacji.

Poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko elektryk.

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz!
  • terminowe wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta
  • zadania

  • usuwanie awarii / usterek elektrycznych maszyn
  • wykonywanie czynności konserwujących i remontowych przy układach elektrycznych,elektronicznych
  • aktywny udział przy przeglądach urządzeń zgodnie z ich dokumentacją technicznych
  • oczekujemy

  • uprawnienia SEP-mile widziane
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki / elektroniki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych