Starszy Księgowy z jęz. angielskim
Talentuno
Warszawa
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Starszy Księgowy z jęz. angielskim Warszawa (Śródmieście)

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i księgowanie wpisów do dziennika (przedpłaty / rozliczenia międzyokresowe / alokacje kosztów / rozliczenia bankowe)
  • Przeprowadzanie przeglądu bilansu wysokiego poziomu
  • Wykonywanie ogólnych czynności zamykania okresu
  • Przygotowywanie uzgodnienia bilansów
  • Rozwiązywanie niespójności wykrytych podczas cyklu uzgadniania
  • Obsługa zapytań audytu zewnętrznego i wewnętrznego (w tym audytu SOX)
  • Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Ukończone studia z rachunkowości, ekonomii lub finansów
  • Minimum 3 lata doświadczenia w podobnej roli
  • Umiejętności MS Office (głównie Excel)
  • Dobra znajomość SAP jako dodatkowy atut
  • Znajomość kontroli SOX
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Silne umiejętności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność zarządzania czasem
  • Oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość nauki i rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń, w tym karta sportowa, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, środy owocowe, zwrot kosztów podróży, dodatkowy dzień wakacji
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum miasta (inteligentny i ekologiczny budynek w pobliżu Dworca Zachodniego)
  • Chillout room, parking dla rowerów, prysznice
  • Zgłoś tę pracę