Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Bytom
Kraina Odkrywcy
Bytom, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Kraina Odkrywcy to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw : małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Bytomiu, ul. Pułaskiego Zakres obowiązków : -

realizowanie programów wychowania przedszkolnego, - planowanie pracy dydaktycznej, - sporządzanie diagnozy z postępów w rozwoju dziecka, -

zapewnianie dzieciom (uczniom) odpowiednich warunków do nauki i zabawy, - prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania. Oczekiwania : -

wykształcenie wyższe - kierunek pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym, -

znajomość podstawowych aktów prawnych regulujących pracę opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjną, - znajomość etapów rozwoju dziecka w aspekcie fizycznym, psychicznym i społecznym, -

potwierdzone kwalifikacje do nauki języka angielskiego mile widziane. Oferujemy : - dobrą atmosferę pracy, - atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, -

możliwość awansu zawodowego, - możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest GINT Grzegorz Jasiński z siedzibą przy ul.

Bronowickiej 86 / 2 w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz.

94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GINT Grzegorz Jasiński moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani / Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani / Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez GINT Grzegorz Jasiński.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku