Product Manager - Industry 4.0
COMARCH
Kraków, Polska
6 d. temu

Masz w sobie cechy urodzonego przywódcy? Uwielbiasz pracę z ludźmi, a na słowo prezentacja nie dostajesz gęsiej skórki? Dołącz do nas jako Product Manager! Poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań, a wielozadaniowość to jej chleb powszedni.

Będąc członkiem zespołu Industry 4.0 będziesz pracował na różnych polach od sekcji produktowej po sprzedażową.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego lub / i j.niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość branży domenowej w obszarach produkcji
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Produktu lub na stanowiskach związanych z utrzymaniem ruchu, wdrożeniami linii produkcyjnych
  • Orientacja biznesowa, łatwość nawiązywania kontaktów i prezentacji produktowej
  • Umiejętność zarządzania cyklami życia produktu
  • TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie strategii i wizji rozwoju produktów IoT
  • Analiza potrzeb rynkowych, trendów i wymagań klientów
  • Zbieranie wymagań do nowych wersji produktów
  • Szkolenia produktowe w zakresie dotychczasowych oraz nowych funkcji
  • Współpraca z zespołami produkcji w zakresie realizacji wizji produktu
  • Współpraca z zespołami sprzedaży w zakresie przygotowywania oferty sprzedażowej
  • DLA CIEBIE

  • Praca z globalnymi klientami poszukującymi innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz usług w zakresie IoT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • Liczne wyzwania zawodowe i możliwość dynamicznego rozwoju w ramach codziennej pracy, a także zagranicznych podróży służbowych, konferencji oraz warsztatów
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Bezpośrednio na naszym kampusie : centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
  • Zgłoś tę pracę